لطفا خودتان را معرفی کنید.

جعفر جعفری هستم متولد 1360

از اجلاس چهره های ماندگار مدیریت و کارآفرینی برایمان بگویید.

این اجلاس از معدود برنامه هایی بود که با رویکرد آموزش و معرفی برترین ها در حوزه مدیریت و کارآفرینی برگزار شد که بنده هم به واسطه فعالیت هایی که در این حوزه داشتم به عنوان چهره ماندگار انتخاب شدم.

از انتخاب خودتان به عنوان چهره ماندگار برایمان بگویید.

بنده یه دلیل علاقه زیادی که به مباحث کارآفرینی دارم چندین سال هست که در این زمینه فعالیت میکنم و از آنجایی که لازمه موفقیت در این زمینه مدیریت موثر میباشد سعی داشته ام با مطالعه فراوان توانایی و اطلاعات خود را همواره افزایش و به روز رسانی کنم که همه این موارد باعث شد این افتخار نصیب بنده شود.

روند داوری در این اجلاس  به چه صورت است؟

اساتید و داورانی که همه از اساتید و فعالان چندین ساله حوزه مدیریت و کارآفرینی بودند با استفاده از دستورالعمل هایی که تعریف شده بود سوابق و فعالیت های داوطلبان را بررسی کرده و پس از امتیاز دهی نتیجه را اعلام میکردند.

 

برایمان از فعالیت های شاخص خود بگویید.

یکی از مهمترین فعالیت های بنده در زمینه آموزش بوده به این دلیل که با پیشرفت تکنولوژی و افزایش مشغله افراد، بالاخص افرادی که برای آموزش های متعدد اهمیت بالایی قائل هستند، پارامتر زمان مقوله بسیار مهمی است که افراد با کمبود آن همواره مواجه اند، به همین جهت تصمیم به آن گرفتیم با ارائه روشی نوین آموزش را با بالاترین کیفیت و کمترین زمان در قالب آموزش مجازی ارائه دهیم.

 

برنامه هایتان برای آینده چیست؟

از مهمترین اقدامات و برنامه هایی که همیشه سعی داشته ام در اولویت امور قرار دهم آموزش به نیروهای جوان و ایجاد شغل و فرصت های کاری مناسب برای آنهاست چرا که آینده این مرز و بوم در گرو فعالیت این جوانان است.

 

و در پایان اگر صحبت خاصی دارید، بفرمایید.

خیلی خوشحال هستم که فعالیت هایی از این قبیل در زمینه مدیریت و  بالاخص کارآفرینی در کشور عزیزمان در حال رشد و افزایش است چرا که این فعالیت ها موجب تشویق و پیشرفت جوانان و به دنبال آن جامعه خواهد شد و امیدوارم در این راه این توفیق به بنده داده شود که اطلاعات و تجارب خود را هر چند مختصر در اختیار فعالان این زمینه قرار دهم.